zemin
z1
z22
bg1

Sağlıklı ve Hesaplı

İhtiyaçlarınıza üst seviyede karşılık verecek düşük enerji ile çalışan CVS marka eşyaları tercih ederek hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

Yaygın Satış Ağı

Yaygın ve ulaşımı kolay noktalarda, müşterilerine güven veren, standart ve çözüm odaklı hizmet sunan, iletişim teknolojilerinde uzman ve münhasır CVS satış ve servis ağımız bulunuyor.

Mutlu Müşteriler

Farklı beklentilere farklı çözümler düşüncesi ile faaliyetlerimizi yürütürken, siz değerli müşterilerimizden gelecek her türlü istek, öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirmekteyiz.

Geniş Servis Ağı

Sizlerin sorunlarınıza çözüm bulma çabası içerisinde bulunduğumuzdan dolayı, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan servis noktamızla sorunlarınızı en seri şekilde ortadan kaldırmak için yol almaktayız.

“Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet”

Dinç Grup, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun gelişmiş çözümler sunan uzman ekibi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi olan tescilli CVS markası, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermek için çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek en iyi hammadde, bileşen ve komponentler ile hazırlanmış ürünleri üreterek, uygun kullanımla maliyet avantajı kazandırmayı, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.

  • Kaliteli ürün

  • Hizmet ve Servis Kalitesi

  • Kalite standardizasyonu

  • Kullanılan hammaddelerde kaliteyi yükselten tercihler

  • Maliyet avantajı kazandıran uygun fiyatlar